www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

  SZKOŁA

KOMUNIKATY 

PRZETARGI 

DYREKCJA

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

PEDAGOG SZKOLNY

LOGOPEDA

PATRON

HISTORIA

UCZNIOWIE

  WYDARZENIA

UROCZYSTOŚCI

IMPREZY

  KONKURSY

PRZEDMIOTOWE

SPORTOWE

  KULTURA I SPORT

TEATRZYK "ALBERCIK"

UŚMIECHNIĘTE BUZIAKI

UKS "ROZTOCZE"

  INNE

PRACE UCZNIÓW

GALERIA FOTO  

KSIĘGA GOŚCI  

NAPISZ DO NAS

LINKI

ARCHIWUM NEWSÓW

 

 

 

.....:::::  STROAN GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

OFERTA EDUKACYJNA

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w Szkole  Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp.

Rodzaj kółka

Prowadzący

Termin

1.

Zespół „Uśmiechnięte Buziaki” – II-VII

M. Woś, M. Dzida

Środa 11.45 – 14.25

2.

Zespół wokalny

M. Woś, A. Kulisz

Poniedziałek 13.40 – 14.25

3.

Szkolny Teatrzyk Albercik

S. Świętojańska, E. Wajs

Poniedziałek 13.40 – 14.25 (kl. IV –VI)

 

4.

Teatrzyk Małego Aktora

M. Dzida, E. Lomber

Poniedziałek 12.50 – 13.35

5.

Zajęcia wyrównawcze „To już potrafię”

D. Skalska

Poniedziałek 11.45 – 12.30

6.

Zespół wyrównawczy z Informatyki

 

M. Wiciejowski

 

Piątek 13.40 – 14.25

 

7.

Kółko informatyczne

K. Kopczacki

Piątek 14.30 – 15.20

lub sobota 4 godz. raz w miesiącu

8.

Łatwa Matematyka

B. Wilczyńska

Piątek 13.40 – 14.25 – kl. V/VI

(co dwa tygodnie)

9.

Potrafię obliczyć

B. Wilczyńska

Wtorek 13.40 – 14.25 kl. V

10.

Zajęcia wyrównawcze

K. Gaczoł

    Poniedziałek               14.30 – 15.15

11.

Projekt „POLISH YOUR ENGLISH”

K. Gaczoł

    Czwartek               14.30 – 15.15

12.

Kółko z j. angielskiego „Mały poliglota”

M. Łakomy

Czwartek        13.40 – 14.25 kl. IV-VIII co 2 tyg. grup. zaaw./wyruwnawcze

Piątek 11.45–12.30 kl. III

13.

Zajęcia wyrównawcze „Szansa dla każdego”

B. Wolańczyk

Poniedziałek  11.45 – 12.30

14.

Koło Ministrantów

Ks. J. Zieliński

 

15.

Kółko matematyczne „Wycieczka po matematyce”

E. Kukiełka

Piątek 12.50 – 13.35 kl. Vb, d co drugi tydzień kl. VIIa, c wg. potrzeb

16.

Zespół wyrównawczy z matematyki  „Potrafię obliczyć”

E. Kukiełka

Piątek 12.50 – 13.35 kl. Vb, d co drugi tydzień

 

17.

Zespół wyrównawczy z matematyk i„Potrafię obliczyć”

E. Kukiełka

Piątek 12.50 – 13.35 co drugi tydzień kl. V b, d co drugi tydzień

 

18.

Kółko ogólnorozwojowe „Utrwalam, powtarzam, sprawdzam”

B. Kogut

Środa 11.45 – 12.30

19.

Kółko z języka niemieckiego

M. Mazurek

Wtorek 13.30 – 14.25

20.

Zajęcia rekraacyjno - sportowe

M. Patałuch

Czwartek 14.20 – 15.20 (co dwa tyg.)

Sobota raz w miesiącu

21.

„Kino i teatr”, wyjazdy na basen

J. Gmiterek

S. Świętojańska

 

22.

„Polski bez błędów” – zajęcia wyrównawcze kl. VI

A. Kida

Piątek 13.40 – 14.25

23.

Kółko z języka polskiego

E. Wajs

Środa 13.35 – 14.25

24.

Kółko artystyczne (plastyczne i fotograficzne)

P. Mulak

Piątek 12.45 – 14.30

25.

„Polski bez błędów” – zajęcia wyrównawcze w kl. VI

A. Kida

Wtorek 13.40 – 14.25

Czwartek 13.40 – 14.25

26.

Zajęcia z historii

A. Kida

Piątek 13.40 – 14.25 wg. potrzeb (co drugi tydzień)

27.

„Spotkania z książką”- ćwiczenia techniki czytania

J. Zdybek

Poniedziałek 13.35 – 14.25

28.

Zajęcia wyrównawcze – „Staram się rozumieć więcej”

M. Pietruch

Środa 11.45 – 12.30

29.

Zajęcia wyrównawcze – „Umiem i rozumiem więcej”

M. Pawelec

Środa 11.45 – 12.30

30.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze „Klub trzecioklasisty”

M. Dzida

Poniedziałek 11.45 – 12.30

31.

 

Kółko z języka angielskiego

A. Mulak

Czwartek 13.40 – 14.25

32.

Kółko biologiczne

A. Wołoszyn

Poniedziałek 14.30 – 15.15 doraźnie wg. potrzeb

33.

Kółko polonistyczne

R. Stankiewicz

Środa 13.40 – 14.25 V c
Czwartek 13. 40 - 14.25
 V b

 34.

Kółko matematyczne 

A. Pogudz

Piątek 14.25 – 15.00 kl. VIII

35.

Kółko wyrównawcze z chemii

J. Stankiewicz

1 sobota w miesiącu

36.

Zajęcia z matematyki

A.   Dudek

Wtorek 7.30 dla kl. VII c

37.

Zajęcia z matematyki

B. Zarębski

Środa  12.50 – 13.35 kl. IV

38.

Kółko z języka polskiego

D. Sobczyszyn

Wtorek 12.50 – 13.35

39.

Zajęcia terenowe "Przygotowani"

M. Mazurek
W. Gmiterek
 

Raz w miesiącu - sobota lub godziny popołudniowe kl. IV, V

40.

Zajęcia rekracyjno-sportowe


W. Gmiterek
 

Wtorek 14.30 - 16.00

41.

Projekt "Młodzi przedsiębiorczy"

M. Mazurek
W. Gmiterek
A. Dudek
A. Pogudz

Doraźnie

42.

Koło ministrantów

ks. Dominik Osuchowski
 

Czwartek 16.30 kl. I-VIII

43.

Dziecięce Kółko Różańcowe „Aniołki Maryi”

ks. Dominik Osuchowski
 

Sobota 16.30 kl. I - VI

44.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzierzy

ks. Dominik Osuchowski
 

Piątek

45.

Zajęcia rekreacyjno-sportowe - Basen Horyniec Zdrój

W. Pawelec

Raz w miesiącu - kl. V-VI

46.

Kółko informatyczne

K. Kopczacki
 

Wtorek 14.30-15.30 raz w miesiącu, w razie potrzeby dwa razy w miiesiącu

 


 

  STYPENDIA

NAUKOWE

SPORTOWE

IM. POSŁA ZUCHOWSKIEGO

  NAUCZANIE

PLAN LEKCJI

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

STATUT

SYSTEM OCENIANIA

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PROGRAM PROFILAKTYCZNY

REGULAMIN WYCIECZEK

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN STOŁÓWKI

  DLA NAUCZYCIELI

KARTA NAUCZYCIELA

FUNDUSZ SOCJALNY

REGULAMIN WYNAGRODZEŃ

KSZTAŁCENIE SPECJALNE

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

  NAROL

HISTORIA

ZABYTKI

NAROL W OBIEKTYWIE

LEGENDY NAROLSKIE

 

 

Wesoły WF

 

kolekcja modeli Pana Dyrektora

                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urz‘d Miasta i Gminy Narol     Nadlenictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

     Fundacja Pro Academia Narolense      Ministerstwo Edukacji Narodowej      Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie      Kuratorium Oświaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

 

© Copyright 2006-2019 SP Narol . All rights reserved.