www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

  SZKOŁA

KOMUNIKATY 

PRZETARGI 

DYREKCJA

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

PEDAGOG SZKOLNY

LOGOPEDA

PATRON

HISTORIA

UCZNIOWIE

  WYDARZENIA

UROCZYSTOŚCI

IMPREZY

  KONKURSY

PRZEDMIOTOWE

SPORTOWE

  KULTURA I SPORT

TEATRZYK "ALBERCIK"

UŚMIECHNIĘTE BUZIAKI

UKS "ROZTOCZE"

  INNE

PRACE UCZNIÓW

GALERIA FOTO  

KSIĘGA GOŚCI  

NAPISZ DO NAS

LINKI

ARCHIWUM NEWSÓW

 

 

 

.....:::::  STROAN GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

OFERTA EDUKACYJNA

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w Szkole  Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp.

Rodzaj kółka

Prowadzący

Termin

1.

Zespół „Uśmiechnięte Buziaki” – II-VII

M. Woś, M. Dzida

Środa 11.45 – 14.25

2.

Zespół wokalny

M. Woś, A. Kulisz

Poniedziałek 13.40 – 14.25

3.

Szkolny Teatrzyk Albercik

S. Świętojańska, E. Wajs

Poniedziałek 13.40 – 14.25 (kl. IV –VI

14.40 – 15.25 kl. VII

4.

Teatrzyk Małego Aktora

M. Dzida, E. Lomber

Poniedziałek 12.50 – 13.35

5.

Zajęcia wyrównawcze „To już potrafię”

D. Skalska

Poniedziałek 12.50 – 13.35

6.

Zespół wyrównawczy z Informatyki

 

M. Wiciejowski

 

Piątek 13.40 – 14.25

 

7.

Kółko informatyczne

K. Kopczacki

Piątek 14.30 – 15.20

lub sobota 4 godz. raz w miesiącu

8.

Łatwa Matematyka

B. Wilczyńska

Środa 12.50 – 13.35 – kl. V

13.40 – 14.25 – kl. VII

(co dwa tygodnie)

9.

Potrafię obliczyć

B. Wilczyńska

Wtorek 12.50 – 13.50

10.

Klub Miłośników Języka Angielskiego

K. Gaczoł

Środa              13.40 – 14.25 kl. V

Środa              14.30 – 15.15 kl. VII

Czwartek        13.40 – 14.25 kl. VI

Co dwa tygodnie zajęcia wyrównawcze

11.

Kółko „ Tajemnice przyrody”

E. Broszko - Gontarz

Poniedziałek 13.40 – 14.25

12.

Kółko z j. angielskiego „Mały poliglota”

M. Łakomy

Środa        12.50 – 13.35 kl. V

Wtorek 12.50–13.35 kl. III (co dwa tygodnie)

Piątek        12.50 – 13.35 kl. IV

13.

Zajęcia wyrównawcze „Szansa dla każdego”

B. Wolańczyk

Poniedziałek  11.45 – 12.30

14.

Koło Ministrantów

Ks. J. Zieliński

 

15.

Kółko matematyczne „Wycieczka po matematyce”

E. Kukiełka

Czwartek 13.40 – 14.25

16.

Zespół wyrównawczy z matematyki „Potrafię obliczyć” – kl. IV

Zespół wyrównawczy z matematyki „Potrafię obliczyć” – kl. VI

E. Kukiełka

Czwartek 12.50 – 13.35

Czwartek 13.40 – 14.25 (co drugi tydzień)

 

17.

Zajęcia wyrównawcze „Utrwalam, powtarzam”

B. Kogut

Czwartek 11.45 – 12.30

18.

Kółko z języka niemieckiego

M. Mazurek

Środa 13.30 – 14.25

19.

Zajęcia rekraacyjno - sportowe

M. Patałuch

Czwartek 14.20 – 15.20 (co dwa tyg.)

Sobota raz w miesiącu

20.

„Kino i teatr”, wyjazdy na basen

J. Gmiterek

S. Świętojańska

 

21.

„Potyczki językowe” – kółko z języka polskiego

S. Świętojańska

Czwartek 13.35 – 14.25

22.

Kółko z języka polskiego

E. Wajs

Środa 13.35 – 14.25

23.

Kółko artystyczne (plastyczne i fotograficzne)

P. Mulak

Piątek 12.45 – 14.30

24.

„Polski bez błędów” – zajęcia wyrównawcze w kl. V

A. Kida

Wtorek 13.40 – 14.25

Środa 13.40 – 14.25 – kl. VII ( co 2 tyg.)

Czwartek 13.40 – 14.25

25.

Zajęcia z historii

A. Kida

Piątek 13.40 – 14.25

26.

„Spotkania z książką”- ćwiczenia techniki czytania

J. Zdybek

Poniedziałek 13.35 – 14.25

27.

Zajęcia wyrównawcze – „Staram się rozumieć więcej”

M. Pietruch

Czwartek 11.45 – 12.30

28.

Zajęcia wyrównawcze „Omnibus”

M. Dzida

Środa 11.45 – 12.30

28.

 

Kółko z języka angielskiego

A. Mulak

Czwartek 12.50 – 13.35

29.

Kółko przyrodnicze

A. Wołoszyn

Poniedziałek 13.40 – 14.25 (co 2 tyg.)

30.

Kółko polonistyczne

R. Stankiewicz

Piątek 12.50 – 13.35

31.

Kółko matematyczne  kl. VII

A. Pogudz

Piątek 14.25 – 15.00

32.

Kółko wyrównawcze z chemii

J. Stankiewicz

1 sobota w miesiącu

33.

Zajęcia z matematyki dla kl. VII c

A.   Dudek

Wtorek 7.30

34.

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. VII c

S. Świetojańska

Czwartek 7.30 – 8.00

35.

Kółko z języka polskiego

D. Sobczyszyn

Wtorek 12.50 – 13.35

 


 

  STYPENDIA

NAUKOWE

SPORTOWE

IM. POSŁA ZUCHOWSKIEGO

  NAUCZANIE

PLAN LEKCJI

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

STATUT

SYSTEM OCENIANIA

PROGRAM WYCHOWAWCZY

PROGRAM PROFILAKTYCZNY

REGULAMIN WYCIECZEK

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN STOŁÓWKI

  DLA NAUCZYCIELI

KARTA NAUCZYCIELA

FUNDUSZ SOCJALNY

REGULAMIN WYNAGRODZEŃ

KSZTAŁCENIE SPECJALNE

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

  NAROL

HISTORIA

ZABYTKI

NAROL W OBIEKTYWIE

LEGENDY NAROLSKIE

 

 

Wesoły WF

 

kolekcja modeli Pana Dyrektora

                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urz‘d Miasta i Gminy Narol     Nadlenictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

     Fundacja Pro Academia Narolense      Ministerstwo Edukacji Narodowej      Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie      Kuratorium Owiaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

 

                              © Copyright 2006-2012 SP Narol . All rights reserved.