www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

 

.....:::::  STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

 

Rok szkolny 2019/2020

 

KLASA 0 A

 

 

Wychowawca:  mgr Marta Chodasewicz

   

    

1.           Banaś Krystian

2.           Brogowska Amelia

3.           Brogowski Mikołaj      

4.           Gontarz Franciszek      

5.           Gruca Patrycja      

6.           Kołodziej Aleksander

7.           Kowalczyk Jakub              

8.           Kulisz Jakub  

9.           Kuśmierczak Antoni              

10.         Lasota Sebastian  

11.         Niedużak Aleksandra    

12.         Niegardowska Laura             

13.         Pietruch Zuzanna          

14.         Pyrka Kalina          

15.         Sikora Filip          

16.         Sierpinski Oliwier          

17.         Steczkiewicz Lena          

18.         Szubart Lena          

19.         Szumilak Karolina          

20.         Ziejewski Jakub          

21.         Zuchowska Laura          

 


 

KLASA 0 B

 

 

Wychowawca:  mgr Alicja Koniak

   

    

1.           Bielec Aleksander

2.           Czornij Tobiasz      

3.           Gmiterek Kinga      

4.           Gwozda Oliwia      

5.           Kaciuba Martyna

6.           Kłak Lidia              

7.           Kuśmirczak Patryk              

8.           Misztakl Patrycja   

9.           Możdżeń Nikola              

10.         Niedużak Hanna  

11.         Pudełko Hubert    

12.         Rzeszut Tamara             

13.         Skowronek Jan          

14.         Sroka Maksymilian          

15.         Sroka Olga          

16.         Steczkiewicz Sławomir          

17.         Szuper Bartosz          

18.         Wilczyński Maciej          

19.         Wilczyński Mikołaj          

20.         Wolańczyk Lena          

 


 

KLASA I A

 

 

Wychowawca:  mgr Maria Woś

   

    

1.           Baczewska Liliana

2.           Eisenbardt Tymoteusz

3.           Gmiterek Faustyna      

4.           Gmiterek Szymon      

5.           Gmiterek Wiktoria      

6.           Kogut Karol

7.           Kołodziej Karol              

8.           Kordulewska Kaja  

9.           Mrówka Szymon              

10.           Pawelec Barbara  

11.         Skibicki Jakub    

12.         Sobczak Wojciech             

13.         Szawara Julia          

14.         Urbańczyk Hubert          

15.         Wilczyńska Angelika          

16.         Wolańczyk Kacper          

17.         Wolańczyk Magdalena          

18.         Żołądek Adam          

 


 

KLASA I B

 

 

Wychowawca:  mgr Magdalena Dzida

   

    

1.           Brogowska Lena

2.           Dudek Maja      

3.           Gałka Magda      

4.           Górawski Piotr      

5.           Kościółek Anna

6.           Kukiełka Oliwia              

7.           Majdanik Aleksandra              

8.           Mazurkiewicz Milena  

9.           Nisztuk Bartłomiej              

10.           Nisztuk Jakub  

11.         Rysiowska Nina    

12.         Steczkiewicz Arkadiusz             

13.         Steczkiewicz Fabian          

14.         Surowiec Krystian          

15.         Szczepański Jakub          

16.         Szydłowski Bartłomiej          

17.         Śmiałek Zofia          

18.         Wolańczyk Ada          

19.         Zuchowska Zuzanna          

 


 

KLASA II A

 

 

Wychowawca:  mgr Małgorzata Pietruch

     

1.            Brogowska Karolina    

2.            Broszko Aleksander    

3.            Czornij Hubert          

4.            Gałka Oliwia     

5.            Gęborys Natalia       

6.            Gołębiowski Wiktor              

7.            Guraluk Błażej  

7.            Guzy Kacper  

8.            Guzy Kacper     

9.            Kłak Nikola                

10.          Kudyba Maja         

11.          Lomber Daniel          

12.          Malec Maja             

13.          Mulak Jakub   

14.          Niegardowska Gabriela   

15.          Patałuch Tomasz   

16.          Pawelec Zofia  

17.          Piątek Karolina             

18.          Rebizant Mikołaj             

19.          Romanowicz Weronika             

20.          Szumilak Bartosz             

21.          Szuper Kacper             

22.          Wolanin Dawid             

 


 

KLASA II B

 

 

Wychowawca:  mgr Irena Chmielowiec

     

1.            Banaś Mateusz    

2.            Bodnar Zuzanna    

3.            Chmielowiec Maja          

4.            Gębala Michalina     

5.            Jurek Magdalena       

6.            Kozłowska Maja              

7.            Kułakowski Dawid  

8.            Lentowicz Aleksandra     

9.            Mrozek Kacper                

10.          Nisztuk Maja         

11.          Pietruch Michał          

12.          Pleskacz Michał             

13.          Przybylak Mateusz   

14.          Pudełko Maciej   

15.          Pudełko Michał   

16.          Skowronek Marcel  

17.          Sroka Rafał             

18.          Steczkiewicz Nikola             

19.          Szajdecki Karol             

20.          Watoła Laura             

21.          Wójciak Wiktoria             

22.          Zacios Weronika             

 


 

KLASA III A

 

 

Wychowawca:  mgr Bożena Kogut

   

1.            Borkowska Martyna     

2.            Gmiterek Antoni

3.            Gut Aleksandra   

4.            Kukiełka Filip

5.            Jurek Szymon            

6.            Muła Katarzyna

7.            Piątek Jakub

8.            Przednowek Mikołaj

9.            Sokół Zuzanna              

10.          Steczkiewicz Szymon  

11.          Wilczyński Maciej          

12.          Wojdyło Aleksandra          

13.          Wojtowicz Gabriela          

    


 

KLASA III B

 

 

Wychowawca:  mgr Barbara Wolańczyk

   

    

1.            Banaś Kacper          

2.            Bartecka Julia

3.            Bereza Zuzanna      

4.            Kruk Dominik      

5.            Kudyba Oliwia      

6.            Kukiełka Alan      

7.            Michna Małgorzata     

8.            Niedużak Patrycja  

9.            Obirek Tobiasz  

10.          Piątek Wojciech  

11.          Przednowek Gabriela  

12.          Słoniec Maciej              

13.          Steczkiewicz Karol              

14.          Szydłowski Kacper         

15.          Wiciejowski Szymon              

16.          Wolańczyk Lena              

 


 

 

KLASA IV A

 

 

Wychowawca:  mgr Anna Pogudz

     

1.            Czornij Martyna    

2.            Hryniuk Łucja          

3.            Kostrzycki Artur     

4.            Kułakowska Oliwia    

5.            Kuśmirczak Jakub              

6.            Lasota Karolina  

7.            Łaszczyk Krystian  

8.            Nowak Dawid     

9.            Pacanowski Dominik             

10.          Sikora Piotr                

11.          Stupak Karina         

12.          Szokało Szymon           

13.          Wilczyński Karol           

14.          Wolanin Karolina              

15.          Wolanin Krzysztof   

16.          Wolańczyk Grzegorz  

17.          Woś Amelia             

18.          Zaborniak Danuta  

19.          Ziejewski Kacper             

 


 

KLASA IV B

 

 

Wychowawca:  mgr Agnieszka Dudek

   

1.            Gałka Natalia          

2.            Gałka Patrycja

3.            Gmiterek Aleksandra      

4.            Gruca Gabriela      

5.            Kossak Piotr      

6.            Kudyba Aleksandra     

7.            Łakoma Izabela               

8.            Mączka Izabela               

9.            Misztal Krystian  

10.          Niedużak Aleksandra  

11.          Niedużak Kuba              

12.          Nowicki Sebastian         

13.          Obirek Marlena              

14.          Steczkiewicz Bartosz              

15.          Szczepaniuk Oliwia          

16.          Wilczyńska Karolina    

17.          Zuchowski Filip

18.          Żańczak Jakub   

    


 

KLASA V A

 

 

Wychowawca:  mgr Marcin Mazurek

     

1.            Bełz Kacper    

2.            Bundyra Aleksandra          

3.            Chmielowiec Bartosz          

4.            Gałka Gabriela    

5.            Gmiterek Antoni              

6.            Kłaczko Szymon              

7.            Kozłowski Marceli  

8.            Kraczowska Kinga     

9.            Łabisz Gabriela             

10.          Nowicka Sonia                

11.          Piątek Daniel         

12.          Rysiowski Bartosz           

13.          Schab Kacper           

14.          Siteń Filip              

15.          Stasik Maciej   

16.          Żukowicz Jakub  

    


 

KLASA VI A

 

 

Wychowawca:  mgr Beata Wilczyńska

   

1.            Borkowski Wiktor   

2.            Broszko Daniel     

3.            Buczek Julia            

4.            Czop Łukasz

5.            Kukiełka Aleksandra

6.            Lasota Martyna             

7.            Lasota Wiktoria

8.            Niedużak Patrycja

9.            Nisztuk Paweł

10.          Pelikan Krystian

11.          Piątek Dominik

12.          Pichnicka Angelika               

13.          Przednowek Alan  

14.          Pudełko Hubert           

15.          Salik Karol         

16.          Skalski Jakub                

17.          Stankiewicz Katarzyna         

18.          Steczkiewicz Gabriela        

19.          Wilczyński Mateusz           

20.          Wolanin Kamil              

21.          Wolańczyk Maciej             

 


 

KLASA VI B

 

 

Wychowawca:  mgr Edyta Broszko-Gontarz

     

1.            Adamek Filip

2.            Bodnar Maciej         

3.            Borek Alessandro           

4.            Gałka Łukasz      

5.            Gmiterek Jakub       

6.            Harasymowicz Amelia             

7.            Krzyczkowski Krystian          

8.            Łazar Natalia  

9.            Mazurek Hubert          

10.          Michna Joanna          

11.          Morchonowicz Mateusz    

12.          Okruch Paweł   

13.          Olender Zuzanna     

14.          Pudełko Maciej  

15.          Romanowicz Karolina

16.          Skiba Marlena               

17.          Stankiewicz Igor       

18.          Szularz Aleksandra    

19.          Urbańczyk Julita            

20.          Wielgosz Jakub        

21.          Wolanin Wiktoria             

    


 

KLASA VI C

 

 

Wychowawca:  mgr Agnieszka Mulak

     

1.            Banaś Paulina              

2.            Beń Patrycja              

3.            Brogowska Otylia              

4.            Brzyski Damian           

5.            Dudek Kacper           

6.            Gaczoł Kordian  

7.            Gmiterek Kacper         

8.            Karaś Antonina         

9.            Kogut Martyna         

10.          Kopczacki Piotr         

11.          Kowalczuk Julia               

12.          Marek Martyna        

13.          Mulak Bartosz    

14.          Nisztuk Katarzyna    

15.          Nowoświat Maciej    

16.          Obirek Dominik    

17.          Patałuch Dominika             

18.          Sroka Tytus        

19.          Wąchała Mateusz

20.          Wolańczyk Daria

21.          Wołczyk Barbara

22.          Ziemianin Emilia

23.          Żołądek Antoni    


 

KLASA VI D

 

 

Wychowawca:  mgr Elżbieta Kukiełka

     

1.            Bereza Martyna              

2.            Bujara Aleksandra              

3.            Bundyra Roksana              

4.            Chmielowiec Marcin           

5.            Gębala Julia           

6.            Janowicz Izabela  

7.            Krul Paweł         

8.            Lasota Dominik         

9.            Matjasowicz Karol         

10.          Niegardowska Aleksandra         

11.          Piątek Błażej               

12.          Piątek Michał        

13.          Ragan Patryk    

14.          Skiba Patrycja    

15.          Sobczak Daniel    

16.          Steczkiewicz Bartłomiej    

17.          Steczkiewicz Maciej             

18.          Ważny Albert        

19.          Wolańczyk Aleks

20.          Wolańczyk Szymon

21.          Zubrzycki Antoni


 

KLASA VII A

 

Wychowawca:  mgr Luiza Pinkowicz

     

1.            Bundyra Maksymilian     

2.            Cielniak Adrian            

3.            Czarnecki Filip             

4.            Gałka Zuzanna             

5.            Górniak Cyprian             

6.            Guraluk Bartłomiej     

7.            Jakubiszyn Kamil     

8.            Knap Brajan   

9.            Konopka Wiktoria              

10.          Korda Patrycja   

11.          Krupa Dawid   

12.          Kułakowska Monika  

13.          Morchonowicz Maksymilian 

14.          Mrozek Szymon              

15.          Mróz Kacper       

16.          Nisztuk Bartłomiej

17.          Nisztuk Magdalena           

18.          Piątek Julia             

19.          Pichnicki Kacper           

20.          Przednowek Emilia              

21.          Saran Adrian      

22.          Skowronek Krystian      

23.          Słoniec Norbert      

24.          Wolańczyk Jakub      

25.          Żańczak Bartosz      

 


 

KLASA VIII A

 

Wychowawca:  mgr Anna Wołoszyn

     

1.            Chapko Julia     

2.            Kowalczuk Kinga             

3.            Kudyba Gabriela             

4.            Kudyba Karolina             

5.            Mączka Przemysław     

6.            Niedużak Aleksandra   

7.            Nowak Kornelia              

8.            Obirek Dawid   

9.            Pawelec Maksymilian   

10.          Pelikan Dawid  

11.          Słoniec Amelia 

12.          Stankiewicz Aleksandra              

13.          Szajdecki Sebastian       

14.          Wolanin Daniel

15.          Wolanin Zuzanna           

16.          Zaborniak Kacper           

17.          Zarębski Michał              

18.          Żołądek Aleksandra      

 


 

KLASA VIII B

 

Wychowawca:  mgr Sylwia Świętojańska

   

1.            Banaś Krzysztof              

2.            Brogowski Adrian           

3.            Czop Wiktoria  

4.            Dziuraniuk Klaudia         

5.            Eisenbardt Julia               

6.            Eisenbardt Tobiasz        

7.            Gmiterek Bartłomiej    

8.            Gmiterek Patryk             

9.            Kuśmirczak Amelia        

10.          Małka Gabriela

11.          Niedużak Rafał

12.          Nisztuk Anna    

13.          Nisztuk Magdalena       

14.          Nisztuk Sebastian          

15.          Nowicka Oliwia

16.          Nowicki Szymon             

17.          Szumilak Michał              

18.          Świętojańska Julia         

19.          Wiciejowski Piotr           

20.          Wojtowicz Julia

21.          Żukowicz Damian           

 


 

KLASA VIII C

 

Wychowawca:  mgr Elżbieta Wajs

      

1.            Chmielowiec Magda              

2.            Gmiterek Emilia              

3.            Haltof Alan        

4.            Hypiak Aleksandra         

5.            Kielemnik Oliwia             

6.            Krzyczkowski Bartosz   

7.            Pawelec Mateusz          

8.            Pinkowicz Michał           

9.            Pudełko Karolina            

10.         Saran Maja            

11.          Skiba Wiktoria  

12.          Słoniec Aleksandra        

13.          Steczkiewicz Julia           

14.          Szarek Kinga     

15.          Szuper Mateusz             

16.          Wolanin Krystian            

17.          Zubrzycka Julia

 


                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urz?d Miasta i Gminy Narol     Nadle?nictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

     Fundacja Pro Academia Narolense      Ministerstwo Edukacji Narodowej      Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie      Kuratorium Oświaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

 

Copyright 2006-2019 SP Narol . All rights reserved.