REGULAMIN
przyznawania stypendiów sportowych
w Szkole
Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu
I.
Cel i charakter stypendium.
1. Stypendium jest formą nagrody dla najlepszych sportowców.
2. Celem
stypendiów przyznawanych najlepszym sportowcom ma być motywacja do wytężonej
pracy oraz osiągania dzięki niej coraz lepszych wyników.
II.
Założenia ogólne.
1. Stypendia przyznaje się na czas określony – jeden semestr szkolny za
osiągnięcia ucznia w tym semestrze.
2. Stypendium w wysokości 100.- zł wypłacane jest jednorazowo na
zakończenie roku szkolnego.
3. Stypendia fundowane są przez Organ Prowadzący Szkołę.
III.
Uczniowie mogący ubiegać się o stypendium
1. Stypendium może być przyznane uczniom osiągającym wysokie wyniki
sportowe.
2. Osiągającym dobre wyniki w nauce.
3. Posiadającym ocenę co najmniej dobrą ze sprawowania.
4. Stypendium otrzymuje się na zakończenie roku szkolnego od klasy IV do klasy VIII.
IV. Tryb
przyznawania stypendium.
1. Wniosek o przyznanie stypendium składa nauczyciel wychowania
fizycznego.
2. Wniosek składany jest na posiedzeniu Rady Pedagogicznej kończącej rok
szkolny.
3. Ostateczną decyzję w sprawie przyznawania stypendium podejmuje
dyrektor szkoły.
V. Tryb
cofnięcia przyznawanego stypendium.
1. W razie
ujawnienia przypadków rażąco nieodpowiedzialnego zachowania, znacznego
pogorszenia wyników w nauce i sporcie, nieusprawiedliwionych nieobecności na
zawodach do czasu wręczenia stypendium dyrektor szkoły może cofnąć decyzje o jego wypłacie.
2. Podjęta
decyzja o cofnięciu stypendium jest ostateczna i nieodwołalna.
Regulamin został zatwierdzony przez Rady
Pedagogiczną Szkoły Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu w dniu
18.06.2018 r.
Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu, którzy otrzymali
stypendium sportowe na zakończenie roku szkolnego 2018/2019
-
Gmiterek Emilia
-
Harasymowicz Amelia
-
Hypiak Aleksandra
-
Konopka Wiktoria
-
Kułakowska Monika
-
Lasota Wiktoria
-
Marek Martryna
-
Niedużak Patrycja
-
Piątek Julia
-
Przednowek Emilia
-
Słoniec Aleksandra
-
Szarek Kinga
-
Kowalczuk Julia
-
Beń Patrycja
-
Gmiterek Kacper
-
Knap Brajan
-
Krul Paweł
-
Lasota Dominik
-
Salik Karol
-
Skowronek Krystian
-
Ważny Albert
-
Wąchała Mateusz
-
Kopciuch Kamil
-
Wolańczyk Szymon