www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

  SZKOŁA

KOMUNIKATY 

DYREKCJA

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

PEDAGOG SZKOLNY

PATRON

HISTORIA

UCZNIOWIE

  WYDARZENIA

UROCZYSTOŚCI

IMPREZY

  KONKURSY

PRZEDMIOTOWE

SPORTOWE

  KULTURA I SPORT

TEATRZYK "ALBERCIK"

UŚMIECHNIĘTE BUZIAKI

UKS "ROZTOCZE"

  INNE

PRACE UCZNIÓW

GALERIA FOTO  

KSIĘGA GOŚCI  

NAPISZ DO NAS

LINKI

ARCHIWUM

.....:::::  STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

  29.10.2009 - Uśmiechnięte Buziaki w Rzeszowie !

     Warsztaty taneczne były głównym punktem wyjazdu zespołu Uśmiechnięte Buziaki ze Szkoły Podstawowej im. Świętego Brata Alberta w Narolu. W czwartek 29 października zespół taneczno-wokalny wraz ze swoimi opiekunami Marią Woś, Martą Chodasewicz i Leszkiem Margolem wyruszył w podróż do Teatru Maska w Rzeszowie, by doskonalić swoje taneczne umiejętności i poznać nowe aranżacje i figury. Oprócz warsztatów, czterdziestoosobowa grupa obejrzała piękny musical „Mała Księżniczka” zrealizowany na podstawie powieści F.H. Burnett. Mali, narolscy artyści z zaciekawieniem obserwowali zmagania małej Sary z twardymi zasadami wychowania właściwego pannom z dobrych domów, w wykonaniu artystów rzeszowskiego teatru.

          Po spektaklu przyszedł czas na pracę. Tancerze udali się do profesjonalnej sali ćwiczeń. Tam przez kilka godzin w rytmach muzyki dyskotekowej „Uśmiechnięte Buziaki” pod bacznym okiem Marty Bury, poznawały nowe układy i figury taneczne szlifując swoje umiejętności. 

          Mimo, że ćwiczenia pochłonęły ogromne ilości energii, mali artyści udowodnili zarówno swoim opiekunom, jak i pani choreograf, że taniec, który od kilku lat pochłania ich bez reszty, jest dla nich wszystkim i daje pełną satysfakcję i radość, nawet kosztem ogromnego wysiłku.

          Dodajmy, że Buziaki wystąpią w nowych aranżacjach dla szerokiej publiczności już podczas corocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Narolskim rynku. Na koniec pracowitego dnia opiekunowie zadbali o szybką regenerację sił swoich podopiecznych, organizując posiłek w restauracji „Sezam” w Kraczkowej.

         Taki wyjazd nie byłby możliwy bez wsparcia sponsorów i w tym miejscu organizatorzy kierują ogromne podziękowania za dofinansowanie wycieczki do Stanisława Rysiowskiego Dyrektora Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Narolu oraz Stanisława Wosia Burmistrza Narola.

          Są takie działania, dla których nie można żałować wsparcia, gdyż efekty wzbogacają, nie tylko życie społeczności lokalnej, ale przede wszystkim osobowość i wrażliwość młodego pokolenia. To przedsięwzięcie do takich działań właśnie należy Powrót  

 Zdjęcia w galerii Foto

 

 

 

  STYPENDIA

NAUKOWE

SPORTOWE

IM. POSŁA ZUCHOWSKIEGO

  NAUCZANIE

STATUT

SYSTEM OCENIANIA

OFERTA EDUKACYJNA

PROGRAM PROFILAKTYCZNY

REGULAMIN WYCIECZEK

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN STOŁÓWKI

  DLA NAUCZYCIELI

KARTA NAUCZYCIELA

FUNDUSZ SOCJALNY

REGULAMIN WYNAGRODZEŃ

KSZTAŁCENIE SPECJALNE

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

  NAROL

HISTORIA

ZABYTKI

NAROL W OBIEKTYWIE

LEGENDY NAROLSKIE

                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urząd Miasta i Gminy Narol     Nadleśnictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

     Fundacja Pro Academia Narolense     Ministerstwo Edukacji Narodowej     Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie     Kuratorium Oświaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

 

                              © Copyright 2006  SP Narol. All rights reserved.