www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

  SZKOŁA

KOMUNIKATY 

DYREKCJA

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

PEDAGOG SZKOLNY

PATRON

HISTORIA

UCZNIOWIE

  WYDARZENIA

UROCZYSTOŚCI

IMPREZY

  KONKURSY

PRZEDMIOTOWE

SPORTOWE

  KULTURA I SPORT

TEATRZYK "ALBERCIK"

UŚMIECHNIĘTE BUZIAKI

UKS "ROZTOCZE"

  INNE

PRACE UCZNIÓW

GALERIA FOTO  

KSIĘGA GOŚCI  

NAPISZ DO NAS

LINKI

ARCHIWUM

.....:::::  STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

  30.08.2009 - Wakacyjne występy "Uśmiechniętych Buziaków !

      „Możesz tańczyć wszędzie, jeśli tańczysz z sercem” - bez zbędnej przesady można by rzec, że właśnie pod takim hasłem małym, roztańczonym artystom ze szkolnego zespołu „Uśmiechnięte Buziaki” upłynął czas tegorocznych wakacji. Dzieci, w trakcie dwumiesięcznego odpoczynku od zajęć i obowiązków szkolnych, aktywnie reprezentowały Szkołę Podstawową im. św. Brata Alberta w Narolu, uczestnicząc w imprezach nie tylko gminnych, ale także powiatowych i wojewódzkich.

        W trakcie swoich występów, które były idealną okazją do pokazaniu światu talentu i umiejętności tanecznych i wokalnych, dzieci przedstawiły nowej publiczności starannie dobrane i wyselekcjonowane tańce. Mimo ogromowi napięcia i stresowi, jaki towarzyszył artystom z grup drugiej i trzeciej oraz ich opiekunom, odbiór ich występów wywoływał nieudawany zachwyt i podziw.

         Wakacyjna przygoda „Uśmiechniętych Buziaków” z występami artystycznymi zaczęła się już niespełna tydzień od zakończenia roku szkolnego i miała miejsce w Kołaczycach, 24 czerwca, gdzie odbyły się Podkarpackie Targi Usług Społecznych. Było to prawdziwe wyzwanie dla dzieci, gdyż po raz pierwszy miały okazję uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciu. Jednak uśmiechy pełne podziwu, jakie wywołały dzieci na twarzach publiczności były dowodem na to, że i tym razem, „Uśmiechnięte Buziaki” podbiły serca odbiorców.

         Kolejną imprezą, w jakiej uczestniczyli, był Piknik Rodzinny, który odbył się 28 czerwca w Rudzie Różanieckiej. Na zaproszenie dyrektor tamtejszej szkoły -  pani Doroty Wróbel dzieci zaserwowały lokalnej ludności kilka swoich sztandarowych tańców, które szybko porwały zgromadzonych do wspólnej zabawy.

         X Cesarsko – Królewski Jarmark Galicyjski, był kolejnym ważnym wydarzeniem w działalności „Uśmiechniętych Buziaków”. Impreza, która miała miejsce 11 lipca przyciągnęła ludzi niemalże z całej Polski, wśród których znalazła się spora część świata muzycznego. Dlatego właśnie dzieci, chcąc jak najlepiej wypaść przed taką publicznością, włożyły bardzo dużo wysiłku i trudu w próby i sam występ. Ciepły odbiór z jakim spotkali się mali artyści był jednak dowodem na to, że czas, jaki poświęcili na przygotowanie, nie był zmarnowany i pięknie zaowocował.

       Po prawie miesięcznej przerwie, 16 sierpnia „Uśmiechnięte Buziaki” znów ruszyły na podbój świata - tym razem  Płazowa - w ramach Pikniku Rodzinnego organizowanego przez tamtejsze panie z Koła Gospodyń Wiejskich, gdzie udany pokaz tańców został nagrodzony wspaniale zastawionym stołem z prawdziwymi przysmakami i łakociami.
       Pięknym zwieńczeniem wakacyjnej działalności tancerzy były Powiatowo-Gminne "Dożynki Nad Tanwią”, które miały miejsce 30 sierpnia na stadionie miejskim w Narolu. Pełen entuzjazmu odbiór idealnie wskazywał na to, że wieloletni już wysiłek włożony w formację zespołu wydał piękne, stokrotne plony...    Powrót  

 Zdjęcia w galerii Foto

 

 

 

  STYPENDIA

NAUKOWE

SPORTOWE

IM.POSŁA ZUCHOWSKIEGO

  NAUCZANIE

STATUT

SYSTEM OCENIANIA

OFERTA EDUKACYJNA

PROGRAM PROFILAKTYCZNY

REGULAMIN WYCIECZEK

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN STOŁÓWKI

  DLA NAUCZYCIELI

KARTA NAUCZYCIELA

FUNDUSZ SOCJALNY

REGULAMIN WYNAGRODZEŃ

KSZTAŁCENIE SPECJALNE

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

  NAROL

HISTORIA

ZABYTKI

NAROL W OBIEKTYWIE

LEGENDY NAROLSKIE

                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urząd Miasta i Gminy Narol     Nadleśnictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

     Fundacja Pro Academia Narolense     Ministerstwo Edukacji Narodowej     Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie     Kuratorium Oświaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

 

                              © Copyright 2006  SP Narol. All rights reserved.