www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTWAOWEJ W NAROLU     

  SZKOŁA

KOMUNIKATY 

PRZETARGI 

DYREKCJA

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

PEDAGOG SZKOLNY

PATRON

HISTORIA

UCZNIOWIE

  WYDARZENIA

UROCZYSTOŚCI

IMPREZY

  KONKURSY

PRZEDMIOTOWE

SPORTOWE

  KULTURA I SPORT

TEATRZYK "ALBERCIK"

UŚMIECHNIĘTE BUZIAKI

UKS "ROZTOCZE"

  INNE

PRACE UCZNIÓW

GALERIA FOTO  

KSIĘGA GOŚCI  

NAPISZ DO NAS

LINKI

ARCHIWUM

.....:::::  STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

02.09.2021 - Jubileusz 20-lecia nadania imienia szkole!

   Dokładnie w piątek 02.09.2022 roku minęło 20 lat od nadania imienia Św. Brata Alberta Szkole Podstawowej w Narolu. W tym szczególnym dniu cała społeczność szkolna miała swoje święto. Dzień rozpoczęła uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym w Narolu koncelebrowana przez księży z trzech parafii jaki obejmuje nasza szkoła - ks. Juliana Leńczuka dziekana Dekanatu Narol, ks. Józefa Bednarza-proboszcza parafii Narol, ks. Jana Radziszewskiego proboszcza parafii Płazów oraz wikariusza z parafii Lipsko - ks. Stanisława Książka. Po zakończonym nabożeństwie cały orszak przemaszerował w asyście sztandaru do szkoły. Po złożeniu kwiatów przez Samorząd Uczniowski przy tablicy upamiętniającej nadanie imienia szkole oraz odsłonięciu obelisku przedstawiającego Św. Brata Alberta autorstwa Pana Konrada Kopczackiego wszyscy udali się na salę gimnastyczną.
   Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego wszystkich zebranych powitał Dyrektor Szkoły Wiesław Zdybek. Swoje słowa powitania skierował w kierunku zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów szkoły. Montaż słowno-muzyczny poświęcony Patronowi szkoły przedstawili uczniowie wprowadzają zebranych w nastrój melancholii i refleksji dotyczącej działalności Św. Brata Alberta. Montaż zakończył hymn szkoły „Trzeba dobrym być jak chleb”. Dyrektor szkoły krótko przedstawił historię dotycząca otrzymanie przez szkołę imienia Św. Brata Alberta oraz krótki rys jego działalności jako patrioty, malarza i duchownego poświęconego drugiemu człowiekowi.
    Na koniec przyszedł czas na podziękowania. Na ręce zaproszonych gości, emerytowanych nauczycieli szkoły zostały wręczone pamiątkowe kubki z okazji jubileuszu 20-lecia nadania imienia szkole. Głos zabrali również zaproszeni gości: Pan Arkadiusz Mroczek- z-ca Burmistrza, który skierował do wszystkich zebranych list gratulacyjny w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Narol Pana Grzegorza Dominika. Pani Dorota Wróbel-Dyrektor Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej i Pan Marian Roman- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łukawicy serdecznie pogratulowali całej społeczności szkolnej, a na ręce dyrektora Wiesława Zdybka złożyli piękne kwiaty oraz książki o Św. Bracie Albercie. Po zakończeniu uroczystości na stołówce szkolnej na wszystkich zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników szkoły czekał poczęstunek, który wszystkim bardzo smakował.
   Dyrekcja Szkoły składa wszystkim gościom serdeczne podziękowania za przybycie, a nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji tej uroczystości. Serdecznie dziękujemy!!!

 

 

Powrót.  

 Zdjęcia w galerii Foto

 

 

 

  STYPENDIA

NAUKOWEWE

SPORTOWE

  NAUCZANIE

STATUT

SYSTEM OCENIANIA

OFERTA EDUKACYJNA

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

REGULAMIN WYCIECZEK

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN STOŁÓWKI

  DLA NAUCZYCIELI

KARTA NAUCZYCIELA

FUNDUSZ SOCJALNY

REGULAMIN WYNAGRODZEŃ

KSZTAŁCENIE SPECJALNE

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

  NAROL

HISTORIA

ZABYTKI

NAROL W OBIEKTYWIE

LEGENDY NAROLSKIE